Vés al contingut

Proves d'avaluació Final i Reavaluació 2021 / 2022 - Q2

Dimarts - 07/06/2022
08:30 - 11:30 I8 340004 SOAP Sostenibilitat aplicada VGA214
15:00 - 18:00 I8 340460 XASF Xarxes Sense fil: Tecnologies i Aplicacions VGA209
18:00 - 21:00 I6 340360 XAMU Xarxes multimèdia VGA105 - VGA108
Dimecres - 08/06/2022
08:30 - 11:30 I8 340691 TROS Taller de Robotica Social VGA214
11:30 - 14:30 I4 340355 EMPR Empresa VGB101 - VGB104
15:00 - 18:00 I8 340385 GEET Gestió d'empreses TIC VGA207
18:00 - 21:00 I6 340362 SEAX Seguretat i Administració de Xarxes VGB005
Dijous - 09/06/2022
08:30 - 11:30 I8 340005 ACAP Accessibilitat aplicada VGA214
11:30 - 14:30 I3 340374 ESIN Estructura de la Informació VGA109 - VGA111
15:00 - 18:00 I8 340681 SMAC Smart Cities VGA209
18:00 - 21:00 I8 340282 HADP Habilitats acadèmiques pel desenvolupament d'un projecte VGB101
Divendres - 10/06/2022
08:30 - 11:30 I1 340369 INCO Introducció als Computadors VGA209
08:30 - 11:30 I8 340692 EMOB Emobility VGA213
11:30 - 14:30 I4 340454 INDI Interacció i disseny d'interfícies VGA108 - VGA109 - VGA111
15:00 - 18:00 I2 340370 MATD Matemàtica discreta VGB101 - VGB104
18:00 - 21:00 I6 340386 PTIN Projecte de Tecnologies de la Informació VGA207
Dilluns - 13/06/2022
08:30 - 11:30 I8 340283 PRTL Pràctica en tercera llengua VGA207
08:30 - 11:30 I1 340368 FOPR Fonaments de programació VGA109 - VGA111
11:30 - 14:30 I4 340356 XACO Xarxes de Computadors VGB001
15:00 - 18:00 I2 340373 LOAL Lògica i Àlgebra VGB101 - VGB104
18:00 - 21:00 I6 340457 DABD Disseny i Administració de Bases de Dades VGB104
Dilluns - 20/06/2022
08:30 - 11:30 I1 340367 FISI Física VGB007
08:30 - 11:30 I8 340693 EMOL Emobility lab VGA213
11:30 - 14:30 I4 340378 ARCO Arquitectura de Computadors VGB003
15:00 - 18:00 I2 340372 ESC1 Estructura de computadors I VGB101
18:00 - 21:00 I6 340361 FUIN Future Internet VGA207
Dimarts - 21/06/2022
08:30 - 11:30 I1 340366 FOMA Fonaments matemàtics VGA213
08:30 - 11:30 I8 340694 AGIL Agil VGA207
11:30 - 14:30 I4 340379 AMEP Ampliació a l'Enginyeria del Programari VGB007
15:00 - 18:00 I2 340371 PRO1 Programació I VGA105 - VGA108 - VGA109
18:00 - 21:00 I3 340376 INEP Introducció a l'Enginyeria del Programari VGB005
Dimecres - 29/06/2022
08:30 - 11:30 I1 340369 INCO Introducció als Computadors VGA207
11:30 - 14:30 I4 340355 EMPR Empresa VGB101
15:00 - 18:00 I2 340373 LOAL Lògica i Àlgebra VGB101
18:00 - 21:00 I6 340362 SEAX Seguretat i Administració de Xarxes VGB005
Dijous - 30/06/2022
08:30 - 11:30 I1 340368 FOPR Fonaments de programació VGA109 - VGA111
15:00 - 18:00 I2 340370 MATD Matemàtica discreta VGB008
18:00 - 21:00 I6 340386 PTIN Projecte de Tecnologies de la Informació VGA214
Divendres - 01/07/2022
08:30 - 11:30 I1 340367 FISI Física VGA207
11:30 - 14:30 I4 340356 XACO Xarxes de Computadors VGB001
15:00 - 18:00 I3 340376 INEP Introducció a l'Enginyeria del Programari VGA214
18:00 - 21:00 I6 340457 DABD Disseny i Administració de Bases de Dades VGA214
Dilluns - 04/07/2022
08:30 - 11:30 I3 340374 ESIN Estructura de la Informació VGA109 - VGA111
11:30 - 14:30 I4 340378 ARCO Arquitectura de Computadors VGB003
15:00 - 18:00 I2 340372 ESC1 Estructura de computadors I VGB101
18:00 - 21:00 I6 340361 FUIN Future Internet VGA207
Dimarts - 05/07/2022
08:30 - 11:30 I1 340366 FOMA Fonaments matemàtics VGA213
11:30 - 14:30 I4 340454 INDI Interacció i disseny d'interfícies VGA109 - VGA111
15:00 - 18:00 I2 340371 PRO1 Programació I VGA105 - VGA108 - VGA109
18:00 - 21:00 I6 340360 XAMU Xarxes multimèdia VGA105 - VGA108